Hakkımızda

Istenmeyen.com, Türkiye'de büyük bir sorun haline gelmiş, istenmeyen çağrı ve SMS'leri takip edebilmek için kurulmuş bir dizindir. Kolaylıkla alınabilen telefon numaralarıyla pazarlama, anket, mobil hat ve dijital platform satışı gibi çeşitli alanlarda, aradıkları kişilerden herhangi bir pazarlama izni almaksızın arayarak veya SMS atarak rahatsız eden kişiler ve özellikle de telefon sisteminin verdiği anonimlik/kim olduğu bilinmezliğin arkasına saklanarak insanları dolandırmayı amaçlayanların takip edilmesi, bu sorunun önüne geçmekte büyük önem arz etmektedir.

Sitemizi kullanarak telefonunuza gelen, kim olduğunu bilmediğiniz cevapsız çağrıları sorgulayabilir, daha önce aynı numara tarafından aranmış veya mesaj atılmış kişilerin yaptığı yorumları ve puanlamaları görebilir, numara hakkında daha önce herhangi bir bilgi verilmemişse yorumunuzu paylaşarak aynı numara tarafından aranacak olan diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Sitemiz ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Sitemizdeki tüm numaralar kullanıcılar tarafından girilmekte, tüm yorumlar kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Eğer sitemizde şahsınıza veya kurumunuza ait telefon numarasının haksız olarak listelendiğini veya yanlış bir yorum yapıldığını düşünüyorsanız; İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve site yöneticisi tarafından tekrar değerlendirilmesini isteyebilirsiniz.

Istenmeyen.com